Plamki w polu widzenia u dziecka

Witam. Byłam z córką na badaniu pola widzenia. Lekarz powiedział, że są takie plamki w jej polu widzenia. Powiedział też żeby zrobić jej badanie krwi. Problem polega na tym, że nie pamiętam na co miało być robione to badanie. Z lekarzem nie mogę się teraz skontaktować niestety. Mówił, że te wyniki mają wykazać czy jest wszystko dobrze w przysadce mózgowej czy coś takiego. Dokładnie nie pamiętam, ale chodziło o coś co styka się z nerwem wzrokowym.

Jeżeli były ubytki w polu widzenia i dziecko ma podejrzenie guza przysadki to idziemy do naszego pediatry,nie do okulisty co go nie ma, nie czekamy, bo to jest ważne. Na przyszłość proszę sobie zapisywać ważne rzeczy. POzdrawiam