Plamy na skórze twarzy

Witam.Od 4 miesiecy mam plamy na twarzy,czerwone w srodku,dookola biale.swedza.Co to moze byc.Bylam juz u 4 dermatologow i nic nie pomaga,masci,tabletki na grzybice itd.Jestem zalamana.pomozcie prosze!

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Skoro 4 dermatologów nie umiało Pani pomóc to tym bardziej trudniej jest to zrobić na podstawie krótkiego opisu. Proszę udać się na wizytę do przychodni dermatologicznej przy najbliższym ośrodku klinicznym. Być może tam uzyska Pani niezbędną pomoc.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl