Planowanie ciąży i badania

Witam serdecznie, od 2 miesięcy staramy z mężem o dziecko. Wiem, że o problemach z zajściem w ciążę mówi się dopiero po 12 miesiącach bezskutecznych starań, jednak ja już na samym początku chciałabym sprawdzić wszystkie ewentualności, które mogą to utrudniać. Proszę o informację jakie badania powinnam w tym celu wykonać aby kompleksowo sprawdzić stan mojego zdrowia? Dziękuję za odpowiedź.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który oceni zasadność wykonywania jakichkolwiek badań dodatkowych.