Planowanie ciąży po stosowaniu Tyroxin

kilka miesiecy temu lekarz stwierdzil ze mam Problem z hormonami ,i dlatego nie moge zajsc w ciaze ,przepisal mi Tyroxin,bralam ,ostatnio lekarz znöw sprawdzil hormony i stwierdzil ze sa zdrowe,czy to oznacza ze moge zajsc w ciaze,ostatnio zauwazylam juz 3 raz ze po okresie kilka dni mam bardzo mokro w pochwie ,czy to oznacza ze moga to byc dni plodne?zaznacze ze bralam 5 lat tabletki antykoncepcyjne.Pozdrawiam

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, nie można wykluczyć, że są to dni płodne. W razie wątpliwości można wykonać dostępny w aptece test owulacyjny, który pozwoli upewnić się, czy obserwowanym objawom towarzyszy owulacja.