Planowanie inicjacji seksualnej a dobór antykoncepcji

Witam planuję z moim chłopakiem swój pierwszy raz. I ma pare pytań. Co z antykoncepcją wystarczą prezerwatywy? Jak w dwpilacją trzeba wygolic wszystko? Proszę o odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza ginekologa aby dobrać najbardziej optymalne postepowanie. Co do depilacji sadze ze dostępne sa odpowiednie żele do golenia w miejscach intymnych.