Pleśniawki i grzybica penisa pojawiająca się od dłuższego czasu

Mam 20lat, na grzybice penisa cierpię od mniej więcej 5 lat(pamiętam jeszcze będąc 15-latkiem biały nalot pod napletkiem i zaczerwienionego penisa).Wtedy będąc w wieku dojrzewania myślałem że ten biały nalot to trądziki, które wkrótce zginą jednak tak się nie stało. W między czasie wystąpiło coś w rodzaju częstomoczu. Dodam, że co chwila pojawiały się pleśniawki w buzi. Udałem się do dermatolog, kilka wizyt i nic nie mogło jedynie po stosowaniu maści zginęły objawy częstego oddawania moczu.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczna jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego. Być może leczenie zostanie zmodyfikowane.