Płuca rozedmowe z zaznaczonym rysunkiem zrębu
Czy to cos powaznego w RTG pluc wyszlo ...pluca rozedmowe z zanznaczonym rysunkiem zrebu, zmiany bliznowate we wnece prawej. z gory dziekuje za odpwiedz.

KOBIETA, 53 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Wszystko zależy od objawów. Płuca rozedmowe wskazują na rozedmę, jednak leczenie zależy od objawów i ich nasilenia.