Płyn surowiczy w ranie po operacji przepukliny pępkowej

witam jak walczyc z plynem surowiczym ktory wycieka mi z rany po operacji przepukliny pepkowej gdyz mam uczulenie na ciprotex od stanow zapalnych.Przypomne ze na pocztku plyn sie zbieral ale lekarz nakul zeby wyciekaloale czy to nie spowoduje zakazenia bez zadnego leku bo przy zmianie opatrunku lekarz powiedziala ze mlody jestem mam zasoby duze w organizmie i nie powinno nic byc bo poco brac leki jak mam uczulenie a wyniki pokazuja ze mam slabe bardzo bialko 0.2 ale w normie sie miesci26lat

Witam. Kiedy był zabieg?, czy był to zabieg laparoskopowy? jak długo utrzymuje się wyciek??? Od odpowiedzi na powyższe pytania zależeć będzie odpowiedź.