Płyn w obrębie macicy u 34-latki
Mam 34 lata,rodziłam 10 lat temu,mam zawsze regularne miesiączki i poszłam w połowie cyklu na usg dopochwowe i wykazało mi w macicy płyn lub krew w znacznej ilości,bardzo się tym martwię.Panie Doktorze co to może oznaczać i jak to się leczy?

KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Warto wykonać badanie USG w innej fazie cyklu. Może to być obraz torbieli jajnika lub polipa w świetle macicy. DOkładniejszej odpowiedzi mógłbym udzielić po przeprowadzeniu badania ginekologicznego.