Płyn w zatoce Douglasa a prawidłowa ciąża
Witam, 17.04.2015 miałam ostatnią@, 3.05.2015 miałam owulacje. Moje cykle liczą 29 dni. W 33 dniu cyklu tj 4t 5d ciąży byłam u ginekologa. Na USG pęcherzyka nie widać jeszcze, ale w zatoce Douglasa stwierdzono płyn. Pani doktor uprzedziła, że może to być ciąż pozamaciczna. Tego samego dnia zrobiłam Bhcg i wyszło 617 (lekarka kazała włączyć clexan powyżej 300). Dodam że w listopadzie 2014 poroniłam w 7tyg i miałam łyżeczkowanie. Czy mimo tego płynu może to być ciąża prawidłowa.

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Istnieje taka możliwość. Sugeruję stosować się do zaleceń lekarza prowadącego.
Pozdrawiam.