Płynowa zmiana ogniskowa w wyniku rezonansu magnetycznego głowy z kontrastem

Witam. Ostatnio miałam badanie rezonans głowy z kontrasem. Wykazał on płynową zmianę ogniskową, przyśrodkowo od trójkąta komory bocznej lewej na wysokości zakrętu obręczy o wymiarach 9x7x5mm. Czy to może być coś poważnego?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest zapoznanie z wynikiem, wykonanie badania lekarskiego aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.