Tuż powyżej trójkątów komorowych obu komór bocznych po jednym hiperintensywnym obszarze
może ktoś mniej więcej nakreślić co to. Zrobili rezonans wyszło...Tuż powyżej trójkątów komorowych obu komór bocznych po jednym hiperintensywnym(t2,flair) obszarze śr6mm po prawej i 4mm po lewej stronie.nad trzonem LKB jedna zmiana o podobnej morfologii 5mm.

MĘŻCZYZNA, 24 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
A jakie są objawy? Konieczne jest zestawienie bezpośredniego badania lekarskiego, objawów oraz wyniku powyższego badania. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie