Po czym poznać obsunięcie jelit?

Witam,boje sie ze mam obsuniecie jelit.Od miesiaca boli mnie podbrzusze i mam wrazenie ze uciska mi na pecherz i narzady rodne i mam tam takie nagle klucia.Schudlam 6 kilo w 2 tyg i wylacza mnie to z zycia.Mialam teraz usg,rtg,badanie ginekologiczne,per rectum,usg dopochwowe,badania krwi moczu oraz kalu lacznie z posiewami.A pol roku temu mialam tomografie w ktorej wyszlo niskie polozenie poprzecznicy i obkurczenie w kazdej fazie badania.Lekarze twierdza ze to na tle nerwowym ale ja czuje ze nie

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę zaufać opinii lekarzy oraz w pełni stosować się do zaleceń.