Po czym poznać, że zapalenie ucha zaczyna powoli ustępować?

Witam, po czym poznać że zapalenie ucha zaczyna powoli ustępować? Przez kilka dni miałam je po prostu zatkane a dziś czuję, że coś się w nim przelewa. To oznaka pogorszenia sytuacji czy wręcz przeciwnie - niedługo wydzielina ustąpi?

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.