Po ilu godzinach od stosunku mogę zrobić test ciążowy?

dziekuje za odpowiec po ilu godzinach mozna zrobic test ciazowy po stopsunku w czasie misesiaczki zrobiłm test ciazowy i wyszło zenie jestem ciazy ale zrobiłam test jeded dzien przed kaca mesiaczki i po stosunku mineło 25 godzin niewiem czy to zawczesniej zrobilam tentest bo cz\yałam ze po 48 godznach sie robi a w aptece pani muwila ze zrobic zaydzien po stosunku prosze mi odpiac jak naj szybciej zgury dziekuje

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Test wykonuje się 2 tygodnie po stosunku lub w terminie spodziewanej miesiączki. Testy wykonane wcześniej mogą nie być wiarygodne.