Po jakim czasie mogę zrobić botoks i kwas?

Witam Jeśli zrobilam osocze to po jakim.czasie mogę zrobić botox I kwas ?

Dzień dobry, nie podała Pani informacji jaki kwas chce Pani wykonać. Czy chodzi np. o kwas hialuronowy/wypełniacz czy też peeling chemiczny. W sprawie botox najlepiej będzie poradzić się lekarza, który będzie zabieg wykonywał. Wiele lekarzy łączy ze sobą terapie w czasie jednego zabiegu.

Pozdrawiam serdecznie

Dobry wieczór,
jeżeli osocze było podane w inne miejsca niż botox czy kwas to nie ma przeciwwskazań do zabiegu, jeżeli w te same miejsca proponuję odczekać 7-14 dni.
Proszę poradzić się lekarza wykonującego zabieg.
Pozdrawiam
Agnieszka Ledniowska