Kiedy mogę nałożyć makijaż po korekcie nosa kwasem hialuronowym?

Witam. Dzisiaj przeszłam korektę nosa kwasem hialuronowym. Wiem, ze w pierwszy dzien nie mozna dotykac nosa, korzystać z sauny, siłowni, etc. Zdaje sobie sprawe rowniez z tego, ze trzeba pic 2 l wody dziennie..Co natomiast z makijazem? Kiedy mogę ewentualnie nałożyć kosmetyk na nos? Ponadto Pani Doktor kazala mi (oczywiscie nie w pierwszy dzien) ugniatac boki nosa od gory do dolu.. Czy to jest rzeczywiście wskazane? I po jakim czasie znika siniak i opuchlizna?Prosze o szybką odpowiedz i z gory dziekuje :)

Dzień dobry, makijaż można nałożyć delikatnie opuszkami palców. Siniaki będą utrzymywać się co najmniej kilka. Proszę stosować się do zaleceń lekarza
Gdyby miała Pani jakieś wątpliwości, pytania proszę skierować do lekarza wykonującego zabieg.

Pozdrawiam serdecznie