Po jakim czasie można dokonać reoperacji przepukliny?

Witam jestem po operacji przepukliny metoda fundoplikacji nissena jednak moje objawy takie jak pieczenie w przełyku i pieczenie języka nie ustąpiły myślę że coś się nie powiodło jestem 8 tygodni po operacji. Jeśli badania to potwierdza po jakim czasie można dokonać reoperacji?

Lek. Katarzyna Szymczak

To każdego zabiegu reoperacji podchodzi się indywidualnie, w zależności od stanu klinicznego, wcześniejszego leczenia. Trzeba ocenić czy w ogóle jest sens i szansa powodzenia powtórnej operacji.
Pozdrawiam