Po jakim czasie można zrobić oczyszczanie twarzy?

Po jakim czasie od wykonania lasera frakcyjnego ablacyjnego można robić oczyszczanie twarzy w tym kwasy ?

Dzień dobry, wszystko zależy jakie kwasy, nie mniej jednak nie wcześniej niż miesiąc po 2lasera frakcyjnego.

Pozdrawiam serdecznie
Justyna Sobczyńska

Dzień dobry, odstęp czasowy pomiędzy zabiegami najlepiej omówić ze specjalistą prowadzącym. Z uwagi na proces regeneracyjny po zabiegu laserowym nie powinno się wykonywać zabiegów złuszczających przez okres 4-6 tygodni po laseroterapii. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.