Po jakim czasie od przyjęcia leku z bromazepamem można karmić piersią?

Witam chciałabym dowiedzieć się po jakim czasie od przyjęcia leku sedam (bromazepam) mogę przystawić dziecko do piersi. Chodzi o to że choruję na nerwicę lękową mam chrzest synka i chciałabym wziąć jedną dawke sedam 3 mg jak długo będzie lek utrzymywał się w mleku.

Czas półtrwania może wynosić aż do 20h, więc karmienie trzeba byłoby odstawić tak na prawdę na kilka dób.