Po jakim czasie od zapłodnienia USG pochwowe jest wiarygodne?

WITAM SERDECZNIE Bardzo zalezy mi na odpowiedzi ostatnia miesiaczke mialam 11.08 br zrobilam kilka testow wyszly pozytywnie wizyt u ginekolog mialam 28.09 okazalo sie na usg ze jest pęcherzyk ale nie ma w nim zarodka lekarz zlecil bhcg 29.09 i 2.10 piatkowy wynik 8751a poniedziałkowy 12774 czy istnieje jakas szansa ze wszystko zmierza w dobrym kierunku i ze zarodek sie pojawi w pecherzku? moze to usg dopochwowe 28go bylo za wczesnie wykonane? bardzo prosze o odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę że powinien już być teraz widoczny, jeżeli niestety nie będzie to wtedy dalsze postępowanie diagnostyczne.