Pobolewanie w prawym podbrzuszu podczas chodzenia

MAM POBOLEWANIA W PRAWYM PODBRZUSZU, GINEKOLOG, USG JAMY BRZUSZNEJ, PASOŻYTY, KREW UTAJONA, KOLONOSKOPIA 5 LAT TEMU-WSZYSTKO W PORZADKU, PRZELECZONA DOXYCYKLINUM I SUMABED, WŁACZONE HORMONY ABY ZABLOKOWAĆ OWULACJĘ GDYŻ MIAŁAM OSTATNIO BARDZO WCZEŚNIE TWORZĄCE SIĘ PĘCHERZYKI OWULACYJNE NA PRAWYM JAJNIKU-6 DZIEŃ CYKLU I PĘCHERZYK MIAŁ 15 MM I JAJNIK PRAWY ZROBIŁ SIE WRAŻLIWY, POBOLEWANIA SA TYLKO PRZY CHODZENIU, MAM TEŻ DYSKOPATIĘ KRĘGOSŁUPA I KAMYK 6MM W PRAWEJ NERCE ALE USG UKŁ.MOCZ OK, CO ROBIĆ

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.