Pobudzenie wzrostu piersi za pomocą hormonów

Witam.kilka lat temu stwierdzono u mnie zespół nadnerczo-plciowy.podjęłam leczenie.po kilku miesiącach przyjmowania leków zaszłam w ciążę ktora niestety zakonczyła sie poronieniem.jednak 5 lat temu urodzilam zdrowego syna.moje pytanie dotyczy leczenia hormonami konkretnie zalezy mi na pobudzeniu wzrostu piersi.stwierdzony mam tez hirsutyzm co nie ukrywam jest dosc krepujace i wstydliwe.moje piersi są bardzo malutkie a zadna operacja nie wchodzi w grę.mam 33 lata i dosyc swojego wyglądu.

Witam. W tej sytuacji należy rozważyć wskazania do zastosowania doustnej antykoncepcji hormonalnej która pozwoli zmniejszyć ilość niechcianego owłosienia i spowoduje powiększenie piersi.