Pochrząkiwanie i suchy kaszel

Witam 2 lata temu miałem uczucie kluchy w gardle pochrząkiwanie i suchy kaszel trwało to parę miesięcy i przeszło nie leczyłem tego nie brałem leków itp. czy to mógł być refluks nie miałem tego jako dziecko obecnie mam 21 lat i nie mam tego temu towarzyszyło jeszcze odchrząkiwanie flegmy teraz to już jest git, ale o to mogło być.

Lek. Katarzyna Szymczak

Mogły to być dolegliwości np po infekcji górnych dróg oddechowych, refluks też jest prawdopodobny.
Pozdrawiam