Początki przeziębienia i ból w klatce piersiowej

Niedawno czulam poczatki przeziebienia zarzylam polopiryne. Polozylam sie i dostalam silnego bolu klatki piersiowej i miedzy lopatkami . Bol ogromny! Nie mialam sily sie ruszyc. Mialam ogromny przyplyw sliny wyplywala mi z ust nie nadazalam polykac. Wyszly na mnie zimne poty, ogromny bol glowy, nudności rowniez silne. Nie moglam wydusic slowa. Prawie stracilam przytomnosc. Puscilo po dlugim czasie. Objawy powracaly przez ok tydzien za kazdym razem slably.Bylam na wczasach nie bylam u lekarza

Pani dolegliwości nie są charakterystyczne dla jakiejś specjalnej choroby. Raczej należy podejrzewać, że były to objawy infekcji, która uległa samowyleczeniu. W przypadku powtarzania się tych dolegliwości, albo wystąpienie jakiś innych, należałoby zgłosić się do lekarza.
Pozdrawiam.