Początki przeziębienia i gorączka

Dobry wieczór taj poznym popolydniem tak i godz 18.40 zaczeło mnie łamaç w kościach piłem herbatę czarną z miodem, mam gorączkę od wczoraj71.1 przed snem serce mi biło szybko 96 na minutę, nie mogłem zasnąć dopiero po godzinie zasnąłem zimne ręce i stopy tak dobrze się czuje pije herbatę czerwona i czarna z miodem brałem w ciągu dnia dziś Sambucol 3 razy

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac się do lekarza rodzinnego, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.