Początkowe stadium siwienia włosów

Witam, a więc muszę się doradzić, mianowicie mam 20 lat i zaczynają mi siwiec włosy, jest to dopiero początkowe stadium, więc nie jest aż tak widoczne, dodaj że występuje to tylko w jednym miejscu. Da się z tym jakoś walczyć? Może jakieś leki(słyszałem o jakiś odsiwiaczach) lub witaminy, a może wizyta u trychologa tu pomoże ? Słyszałem także o zabiegach odsiwiajacych. Bardzo proszę o pomoc, to dla mnie bardzo ważne. Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Sugeruję kontakt z dermatologiem, ponieważ siwienie w tak młodym wieku nie jest normą i najpewniej wymaga dodatkowych badań celem ustalenia przyczyny.