Podanie dziecku Synbioti Complex

Witam! Mam pytanie czy moge podac 6 letniej córce Synbioti Compleex ?Ponieważ nic nie pisze czy moga to dostawać dzieci.Córka obecnie dostaje antybiotyk

podczas leczenia antybiotykiem wskazane jest podawanie bakterii normalnie bytującyvh w przewodzie pokarmowym , jest dużo firm produkujących takie preparaty, dla dzieci często sa specjalnie oznakowane ale 6 letnia dziewczynka może dostawac większość z tych preparatów.

Witam,
Rzeczywiście producent tego preparatu nie podaje przedziału wiekowego. Jest to suplement diety i nie ma on badań dla dzieci.
Jeśli chce Pani podać dziecku probiotyk sugerowałabym np.Enterol lub Dicoflor.
Pozdrawiam,
Anna Ratajczak