Podanie suplementu diety Mistify dla 2-letniego dziecka

Witam, ostatnio wielu moich znajomych kupuje suplement diety firmy Synergy dokładnie Mistify który posiada owoce jagody Acai. Pytanie, czy taki suplement diety mogą stosowac dzieci w wieku 2 lat? Pytam, bo Nasze dziecko co jakiś czas choruje - niby na nic poważnego ale raz na dwa/raz na miesiąc ma tygodniowy kaszel. Poza tym od czasu do czasu dostaje wysypki - robiliśmy testy alergiczne - nic nie wykazało. Zauważono, również że z wiekiem coraz mniej produktów uczula Nasze dziecko. Proszę o odp.

Witam, Mistify może być stosowane przez dzieci, jednak producent nie podaje ograniczeń wiekowych. Wszelkie suplementy diety dziecka najlepiej skonsultować z własnym pediatrą. Nadmiar też może szkodzić. Co do alergii to z niektórych alergii dzieci wyrastają- dojrzewa organizm i zwiększa się tolerancja.