Czy mogę przyjmować ten suplement diety?

Dzień dobry, czy można przyjmować suplement diety amocon forte(hydrolizat żelatyny wieprzowej, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, kwas L-askorbinowy (witamina C), naturalny aromat pomarańczowy, barwnik: karoteny, substancja słodząca: glikozydy stewiolowe, D-biotyna (biotyna). przy zażywaniu xarelto 20mg?

Suplement diety jest to środek do spożywczego przeznaczenia. Żeby sprzedawać suplement diety trzeba to tylko zgłosić do Głównego Inspektora Sanitarnego. Nie trzeba wykonywać żadnych badań, ani wykazywać składu suplementu. Można tak sprzedawać wszystkie śmieci. Zależy to tylko i wyłącznie od dobrej woli sprzedającego. Są oczywiście firmy, które sprzedają jakościowe suplementy. Trzeba jednak pamiętać, że suplement uzupełnia dietę człowieka. Nie ma właściwości leczniczych. Po co zażywać szemrany suplement jeśli lekarz stwierdził poważną chorobę i zalecił dość drogi i bardzo ważny lek. Proponuje skupić się na leczeniu i stosowaniu naturalnego odżywiania, które ma wszystkie właściwości odżywcze, jest smaczne i podnosi komfort życia chorego. Jeśli wierzyć producentowi to mamy tutaj galaretkę zwierzęcą z witaminą C, witaminą B i jakieś barwniki. To lepiej już zjeść dobre zimne nóżki. Wspomniany preparat prawdopodobnie nie ma żadnego wpływu na stosowanie leku Xarelto, podobnie jak nie ma wpływu na nic innego poza zarobkami producenta wydatnie je zwiększając.