Czy podczas kuracji mogę przyjmować ten suplement diety?

Czy podczas kuracji lekiem NebivoLEK (w postaci 1/4 tabletki na dobę) można przyjmować suplement diety Orgasm Control w kapsułkach?

Suplement diety to zbiór przeróżnych substancji, ziół, które nie są przebadane i co gorsza producent nie ma takiego obowiązku. Jest to kupowanie kota w worku. Myślę, że wyrozumiała partnerka, która darzy pana uczuciem z wzajemnością będzie wystarczającym suplementem. Nebivolek w tak małej dawce można stosować z różnymi lekami, więc przypuszczam że z pana kapsułkami też.