Zapytaj lekarza

7 4 2 , 2 6 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Neosine dla dzieci

Dzień dobry, zacznę od tego, że moje dziecko ma pięć miesięcy i ostatnio zmagamy się z kilkoma problemami zdrowotnymi. Na forum spotkałam się z różnymi informacjami na temat leków i teraz nie wiem, czy dla dziecka będzie lepszy Groprinosin czy Neosine? Chciałabym dowiedzieć się więcej o Neosine dla dzieci i w związku z tym zapytać, czy pięciomiesięcznemu dziecku można podawać Neosine? Czytałam różne opinie na temat Neosine dla dzieci i dlatego chciałabym zapytać specjalisty. Czy Neosine dla dziecka jest odpowiednie, szczególnie tak małego? Jak ewentualnie powinno wyglądać dawkowanie Neosine? Jak bardzo dawka powinna być zmniejszona przy podawaniu leku kilkumiesięcznemu dziecku? Jakie skutki uboczne ewentualnie mogą wystąpić? Bardzo zależy mi na sprawdzonych informacjach na temat Neosine dla dzieci, dlatego proszę o pomoc i z góry dziękuję za odpowiedź.
KOBIETA, 37 LAT ponad rok temu

Fakty o zdrowiu - Oburęczne dzieci bardziej nadpobudliwe?

Szanowna Pani,
Neosine jest zarejestrowane dla dzieci powyżej 1 rz. Poniżej tego wieku można zastosowac tylko na wyraźne zalecenie lekarza.
z poważaniem,
J.Zachwieja

Specjalista w dziedzinie nefrologii, hipertensjologii, pediatrii i nefrologii dziecięcej. Wojewódzki konsultant w dziedzinie nefrologii dziecięcej. Pełni funkcję Zastępcy Kierownika Kliniki Kardiologii i Nefrologii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy