Podejrzenie boreliozy i wynik przeciwciał w klasie IgG i IgM

witam podobno mam bolerioze oto wynik przeciw ciala w kl.IGg <5,000 borrelia s25 przeciw cialabw klasie IgM 27,30 LEKARKA PRZEPISALA MI UNIDOX 2X DZIENNIE CO 12 GODZ I POWIEDZIALA ZE NIE MOGE SIE OPALAC BIORE JE 2DZIEN COS SIE ZLE CZUJE JESZCZE TAK DUSZNO NA DWORZE CZY TO NIE KOLIDUJE NIC ? CZY CHWILA NA SLONCU NIC MI NIE ZASZKODZI NAWET CHDZAC NA SPACER , GRZEJE A DUCHOTA STRASZNA BOJE SIE NIE NIE DAM RADY PRZEZ MIESIAC ICH BRAC MOZE ZACZAC PO TYCH UPALACH BIORE JESZCZE ASERTIN 75MG ,,

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Stosując przepisane leki powinna Pani unikać ekspozycji na słońce. W przypadku wystąpienia niepokojących objawów proszę udać się do lekarza prowadzącego.