Podejrzenie ciąży mimo wystąpienia normalnych miesiączek i negatywnych wyników testów ciążowych

Witam Podejrzewam 15- tygodniowa ciąże, w tym czasie wystąpiło 7-dniowe plamienie, pózniej 2 normalne miesiaczki. Wykonałam w tym czasie 12 testow ciążowych.. Wszystkie negatywne.. Po tym pierwszym okresie po stosunku bardzo zaczęły bolec mnie piersi, stały sie wieksze i nabrzmiale. Bol minął wraz z nadejściem drugiej miesiaczki.. Aktualnie okres spóźnia mi sie ponad tydzien i bol piersi powrócił.. Objawy - powiekszone piersi i odstający lekko brzuszek.. Czy to możliwe..??

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie napisała Pani kiedy dokładnie był wykonany ostatni test ciążowy. Jeśli jednak żaden z wykonanych testów ciążowych nie był pozytywny a wykonywała Pani Pani w odstępach czasowych to ryzyko ciąży jest naprawdę znikome. Nie powinna mieć Pani zatem powodów do niepokoju. Proszę cierpliwie poczekać na krwawienie.