O czym może świadczyć brak okresu i negatywny wynik testu ciążowego?

Witam mam 22 lata jestem po jednej ciazy, od 9 dni spóźnia mi sie okres testy negatywne, okres był zawsze regularny, towarzyszy mi bol podbrzusza ale po chwili przestaje bolec no i piersi tez są obolale, proszę mi powiedzieć co mi dolega bo wizyta u ginekologa dopiero 5 listopada.

Lek. Michał Lenard

Zaburzenia cyklu miesiączkowego mogą być spowodowane wieloma czynnikami np. duży wysiłek fizyczny, stres, infekcje. Aby uzyskać 100% pewność czy jest Pani w ciąży, warto wykonać badanie bHCG z krwi. Jeżeli takie zaburzenie cyklu miesiączkowego wystąpiło jednorazowo, to nie ma powodu do niepokoju. Pozdrawiam!