Opóźnienie wystąpienia miesiączki i negatywne testy ciążowe

Co z okresem? Mam dziś 36 dzień cyklu, zwykle trwały ok 29-30, a teraz się nie pojawił. Robiłam test 34 dnia i był negatywny, dziś czyli 36 zrobiłam jeszcze raz, z rana, również negatywny. Bolą mnie piersi i jestem trochę rozdrażniona, brzuch boli chwilkę i przestaje. Miałam trochę sytuacji stresowych ale obawiam się ciąży. Proszę o radę.

Lek. Katarzyna Szymczak

Wydłużenie cyklu w tym wypadku może mieć związek ze stresem, o którym Pani napisała + dodatkowy stres, że spóźnia się okres. Radzę pójść do ginekologa lub wykonać BHCG z krwi.
Pozdrawiam