Podejrzenie grzybicy skóry gładkiej a wykonanie badań

Witam Wydaje mi się że mam grzybice skóry gładkiej, zauważyłam ,że włosy mi się łamią ,paznokcie u nóg ,a zwłaszcza paluch jest pokarbowany i mam plamki na ciele swędzące byłam już u kilku dermatologów .... jakie badania mam wykonać?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, jest to mozliwe jednak najlepszym rozwiązaniem jest ponowna konsultacja z dermatologiem celem skierowania na odpowiednie badania. Pozdrawiam