Podejrzenie guza chromochłonnego u 30-letniej kobiety

Dzień dobry. Podczas badania USG wykryto u mnie guza nadnercza prawego o wielkości 7cm. Potwierdziła to tomografia. Dodatkowo wykryto guzka o wielkości 1cm na tarczycy. Mam również stwierdzony zespół PCOS. Podejrzewano guza chromochłonnego, ale badanie chromograniny A wyszło w normie. Czy to oznacza że jest to zupełnie inny rodzaj guza czy coś innego,niegroźnego? Pozdrawiam

Witam serdecznie,

Na podstawie Pani pytania nie można nic powiedzieć. Odpowiedzi może udzielić tylko lekarz prowadzący po wykonaniu szeregu badań.

Pozdrawiam.