Podejrzenie nieprawidłowej budowy pochwy

Mam pytanie odnośnie błony dziewiczej. Nie chce współżyć jeszcze ale mam wrażenie że moja pochwa nie wygląda tak jak powinna. Mam normanie okres. Czytałam że pochwa może nie być prawidłowo rozwinięta. Jak mam to sprawidzić. Nie chce iść do ginekologa bo boje się że może to być choroba. Czy ktoś mi może pomóc :( proszę

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję spokojnie udać się do lekarza ginekologa, tak naprawdę dopóki błona dziewicza jest obecna to badanie ginekologiczne będzie tylko powierzchowne. A skąd dokładnie te obawy? co Panią niepokoi?