Podejrzenie PCOS i niedoczynności tarczycy a prawdopodobieństwo ciąży

Paź/list-nie wzięłam tabl. w 3 tyg=nie zrobiłam przerwy między op. Gru/sty też.Źle się czułam,współżyłam 2x w miesiącu=odstawiłam antykoncepcję.Luty-współżyłam raz, z prezerwatywą.Koniec lutego-pojawił się okres;zaczęłam tab. Plamiłam cały mc. Zapomniałam tab. w 3. tyg-rozpoczęłam od razu op.marcowe.Też plamiłam.Test negatywny. Mam przerwę między op,nie krwawię.Chcę zacząć następne op.-w przerwie współżyłam.Jestem w ciąży? Mało śpię,źle się odżywiam,stresuję.Mam niedocz.tarczycy i rozważano PCOS

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Jeżeli opakowanie marcowe zostało zostało przyjęte w całości to prawdopodobieństwo ciąży jest bardzo niskie. W razie wątpliwości należy skontaktować się z ginekologiem i ew. powtórzyć test ciążowy.