Podejrzenie pokrzywki, świądu oraz alergii

Dzień dobry! Mam problem ze swędzącymi bąblami. Ich wysypka zaczęła się ze dwa lata temu, w między czasie byłem już u kilku lekarzy. Niestety nigdzie nie potwierdziły się żadne diagnozy. Mam podejrzenie pokrzywki, świądu, alergii oraz jakiejś nieznanej choroby wewnętrznej, która objawia się w ten sposób. Początkowo wysypka była tylko swędząca i utrzymywała się głównie pod kolanami. Obecnie wyskakuje mi wszędzie, najbardziej mnie męczy na dłoniach. Są to gęsto rozmieszczone bąble ok. 1-3mm.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udac sie do lekarza dermatologa. bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć.