Podejrzenie przewlekłego zapalenia oskrzeli

nieliczne komorki zmienione autolitycznie w tym widocznie komorki nablonka oddechowego i makrofagi drobne fragmenty blony sluzowej oraz miesniowki i chrzastki blona sluzowa wyslana normotypowym drog oddechowych ze skapym naciekiem z komorek limfoidalnych obraz moze odpowiadac przewleklemu zapaleniu oskrzeli wrazliwosc na erytromycycyne jest reprezentaTYWNA dla ezytromycyny i roksytromycyny to moie nowe badnie

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Badanie nie wykryło komórek rakowych. Należy je interpretować w korelacji z danymi klinicznymi wiec proszę się udać do lekarza prowadzącego.