Podejrzenie pustego pęcherzyka podczas badania

Lekarz podejrzewa u mnie pusty pęcherzyk, wg miesiączki ciążę szacuje się na 7w6d( termin ost mc. 07.03)... wielkość jaja wynosi (chyba) 7 ,7 cm( widzę też inny pomiar, nie wiem co oznacza- wynosi D 1.29 cm). 2 kwietnia miałam delikatne plamienie, jeden wypływ b. małej ilości pomieszanej ze śluzem. Dodam tylko że zaczęliśmy z mężem starać się o powiększenie rodziny od22marca do 2 kwietnia.Wcześniej ani później nie było współżycia.Więc wydaje mi sie że czas ciąży może być młodszy.Prosze o pomoc!

Piotr Pilarski

Proszę jeszcze trochę poczekać. Na kolejnym badaniu USG więcej się wyjaśni. Na razie jest to podejrzenie.

Pozdrawiam.