Podejrzenie udaru a niedowład całkowity ręki
żona trafiła w sobotę do szpital z podejrzeniem udaru. ma miedowład całkowity prawej ręki częściowo prawej nogi , mówi wg mnie jakby mormalnie , tomograf nic nie wykazał, ciśnienie wczoraj w szpitalu 170/90 dziś 110/70 lekarze dyzurny nic szczegółowego nie mówi co sie dzieje. pytanie co to właściwie jest , czy groźne i co myślec o tym

KOBIETA, 48 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Bez możliwości zbadania pacjenta oraz oceny wyników badań dodatkowych nie można odpowiedzieć na postawione pytanie. Wszelkie wątpliwości proszę wyjaśnić z lekarzem prowadzącym.