Podejrzenie wyrostka a bóle brzucha

Dwa miesiąc temu miałam straszne bóle brzucha w tym samym czasie miałam miesiączke ale tylko 2dni poszłam do lekarza ogólnego stwierdził ze to może byc wyrostek ale to nie było to miałam iść do ginekologa ale wolałam poczekać na kolejna miesiaczke czy bedzie już normalna bo zawsze mam 5dni ale było tak jak ostatnio. Co może byc tego przyczyną teraz doszedł ból i bardzo brzydki zapach kolejny okres by upewnia się ze to tyko jakieś

Lek. Katarzyna Szymczak

Infekcja dróg rodnych, torbiele jajników, zaburzenia hormonalne, wskazana kontrola u ginekologa.
Pozdrawiam