Podkolanówki uciskowe a uczulenie

Noszę podkolanówki uciskowe 2kl czy mogą powodować uczulenie po ich ściągnięciu łydki swedza i pieką po pewnym czasie to przechodzi skóra nad owrzodzenem się łuszczycy jest sucha co robić nie mogę zrezygnować z podkolanówek tłuste kremy nie skutkują lekarz po raz kolejny zaleca tłusty krem bo to przy tym schorzenia normalne schorzenie skóry proszę mi coś polecić do kupienia w aptece

Piotr Pilarski

Zmiana powinna być oceniona osobiście przez lekarza. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego. Możliwe, że konieczna będzie zmiana podkolanówek na inne.

Pozdrawiam.