Podrażnienie na żołędziu

Witam, Na moim penisie a dokładniej na tak zwanym żołądziu pojawiło sie jak by podrażnienie i jest czerwone, podczas oddawania moczu piecze a czasami swędzi, czasem mam wrażenie jak by momentami był biały śluz i nie mam pojęcia jak do tego podejsc igdzie sie zgłosić. Proszę o jakąś poradę

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się do lekarza rodzinnego. po wstępny. badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.