Guzki w okolicach odbytu, swędzenie i pieczenie oraz ciągłe zmęczenie

Dzień dobry. Mam dwa guzki w okolicach odbytu. Dodatkowo odczuwam delikatne swędzenie i pieczenie w tej okolicy. Mam też wrażenie jakby mi się chciało iść do toalety bez przerwy. Ponadto trochę poczerniał mi język i czuję ciągłe zmęczenie. Co może mi dolegać? Bardzo się martwię. Pozdrawiam serdecznie. Marcin, lat 38.

Lek. Tomasz Budlewski

Opis wskazuje na hemoroidy. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.