Zabieg ropnia odbytu i przetoki a stan zapalny penisa

Witam.Mam taki problem.Przeszedłem zabieg ropnia odbytu i przetoki.Czy może to mieć powiązanie z penisem.Otóż podczas tej choroby często swędzi mnie żołądż i pod napletkiem,jest czerwony i czasami piecze przy oddawaniu moczu.Wiem,że jest stan zapalny,ale przed chorobą nic takiego się nie działo. Dawno nie uprawiałem seks i może wydzielina się zbiera,ale dbam o higienę.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie oraz wykonanie badania ogólnego moczu z posiewem oraz antybiogramem, po zastosowaniu odpowiedniego leczeni będzie można określić ewentualne dalsze postępowanie.