Jak wyleczyć problem penisa?

Witam.Mam problem z penisem. Nagle zaczął mnie bardzo piec napletek, był zaczerwieniony - aż bordowy. Piekło też podczas oddawania moczu. Poczytałem w internecie że może to być grzybica,lecz nie miałem typowych objawów -nie wydzielała się jakaś wydzielina ani brzydkie zapachy. Smarowałem Clotrimazolum i to pomagało lecz gdy przestawałem smarować problem wracał. Po 1,5 miesiąca przerwałem kurację. Po kilku dniach pieczenie przeszło lecz napletek nadal jest czerwony i bardziej wrażliwy na dotyk

Lek. Tomasz Budlewski

Opis wskazuje na infekcję. Sądzę że konieczne jest pobranie wymazu i dalsze leczenie bardziej celowane